1- اسامی کمیته علمی دومین همایش ملی آبزی پروری دریایی و محیط های محصور( دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان)
2- اسامی کمیته علمی دومین همایش ملی آبزی پروری دریایی و محیط های محصور (دانشگاه مازندران)
3- اسامی کمیته علمی دومین همایش ملی آبزی پروری دریایی و محیط های محصور (دانشگاه گیلان)

1- اسامی کمیته علمی دومین همایش ملی آبزی پروری دریایی و محیط های محصور( دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان) up



ردیف


نام و نام خانوادگی


رشته تحصیلی


مقطع تحصیلی


رتبه علمی


1


رسول قربانی


شیلات


دکترای تخصصی


دانشیار


2


محمد مازندرانی


تکثیر و پرورش

   

3


محمد سوداگر


تکثیر و پرورش

   

4


ولی اله جعفری


تکثیر و پرورش

   

5


علی شعبانی


تکثیر و پرورش

   

6


عباسعلی حاجی بگلو


تکثیر و پرورش

   

7


حامد پاک نژاد


تکثیر و پرورش

   

8


سید عباس حسینی


تولید و بهره برداری


 

 

9


علی اکبر هدایتی


ولید و بهره برداری

   

10


سعید گرگین


تولید و بهره برداری

   

11


سید یوسف پیمبری


تولید و بهره برداری

   

12


سید مهدی اجاق


فراوری محصولات شیلاتی

   

13


علیرضا عالیشاهی


فراوری محصولات شیلاتی

   

14


بهاره شعبانپور


فراوری محصولات شیلاتی

   

15


پرستو پور عاشوری


فراوری محصولات شیلاتی

   

16


معظمه کردجزی


فراوری محصولات شیلاتی

   

17


افشین عادلی


فراوری محصولات شیلاتی

   
2- اسامی کمیته علمی دومین همایش ملی آبزی پروری دریایی و محیط های محصور (دانشگاه مازندران) up




ردیف



نام و نام خانوادگی



رشته



تحصیلات



رتبه علمی



1



عبدالصمد کرامت



تکثیر و پرورش آبزیان



 



 



2



حسین اورجی



تکثیر و پرورش آبزیان



 



 



3



ابوالقاسم اسماعیلی فریدونی



تکثیر و پرورش آبزیان



 



 



4



فرید فیروزبخش



تکثیر و پرورش آبزیان



 



 



5



سکینه یگانه



تکثیر و پرورش آبزیان



 



 



6



حسین رحمانی



بوم شناسی آبزیان



 



 



7



محمد کاظم خالصی



بوم شناسی آبزیان



 



 



8



سارا حق پرست



بوم شناسی آبزیان



 



 



9



سید علی جعفرپور



فرآوری محصولات شیلاتی



 



 



10



مینا اسماعیلی



فرآوری محصولات شیلاتی



 



 



11



عبدالعلی موحدنیا



 



 



 



12



محمد اکبری نسب



 



 



 

3- اسامی کمیته علمی دومین همایش ملی آبزی پروری دریایی و محیط های محصور (دانشگاه گیلان) up

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

تحصیلات

رتبه علمی

1

میر مسعود ستاری

تغذیه آبزیان

 

 

2

اسحق زکی پور

فراوری محصولات شیلاتی

 

 

3

حمید علاف نویریان

تغذیه آبزیان

 

 

4

حامد موسوی ثابت

بوم شناسی

 

 

5

جاوید ایمانپور نمین

بوم شناسی

 

 

6

مسعودسجادی

بوم شناسی ماهی شناسی

 

 

7

آریا باباخانی

فراوری محصولات شیلاتی

 

 

8

هانیه رستم زاد

فراوری محصولات شیلاتی

 

 

9

بهرام فلاحتکار

تکثیر و پرورش آبزیان